Igráček pomůže Charitě s bojem proti koronaviru
12. listopadu 2020 Podporují nás

Igráček pomůže Charitě s bojem proti koronaviru

Legendární figurka Igráček pomůže v 19 Charitách českobudějovické diecéze zvládat boj s koronavirovou epidemií. Společnost EFKO-karton, s.r.o. poskytla také Diecézní charitě České Budějovice materiální pomoc z výtěžku prodeje figurek z limitované edice "Pomáhej s Igráčkem". Na jih Čech již dorazila materiální pomoc v podobě overalových obleků, ochranných plášťů, dezinfekce a roušek v celkové hodnotě 299 502 Kč.

Pomáhej s igráčkemI přesto, že Igráčkovi zavřeli prodejny a výstavy, nevzdává se. Bojuje a navíc sám pomáhá. Z každé prodané figurky Igráčka z limitované edice "Pomáhej s Igráčkem" věnuje společnost EFKO-karton, s.r.o. 15 Kč na nákup důležitých ochranných pomůcek a dezinfekcí, které nakupuje u českých výrobců a podporuje tím cirkulární ekonomiku.  
 
Společnost EFKO-karton, s.r.o. tak mohla v rámci tohoto projektu poskytnout Diecézní charitě České Budějovice materiální dar v podobě roušek, overalových ochranných obleků, ochranných plášťů, dezinfekce, antibakteriálních gelů, desinfekce povrchů v celkové hodnotě 299 502 Kč
 
Tato materiální pomoc bude následně dle potřeby distribuována do 19 profesionálních Charit v českobudějovické diecézi, které pomáhají potřebných prostřednictvím 84 sociálních a zdravotních služeb.


Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou z limitované edice a podpoř hrdiny dnešních dnů – lékaře, zdravotní sestřičky, záchranáře, hasiče a policisty, pracovníky Charit...

Pomáhej s Igráčkem