Zapojte se do pomoci i Vy

Diecézní charita České Budějovice je neziskovou organizací, která se bez pomoci dárců neobejde. Pojďte s námi pomáhat a zapojte se do našich dobročinných aktivit, podpořte prosím naši činnost na pomoc potřebným a nemocným. I díky Vám pomáháme seniorům, zdravotně postiženým, matkám s dětmi, lidem bez domova či v jiné náročné životní situaci, kteří si sami nedokážou pomoci. Jsme velmi vděčni všem našim dárcům a příznivcům za jejich pomoc a důvěru v naši práci.

Jak nás můžete podpořit? 

Veřejná sbírka Diecézní charity České Budějovice

Shromažďování finančních prostředků na pomoc lidem v nouzi nacházejícím se na území České republiky, kteří nejsou schopni si v tíživé životní situaci sami pomoci, především za účelem zajištění základních životních potřeb a za účelem řešení tíživé sociální situace.

číslo účtu: 1000039989/5500

Osvědčení.pdf
Rozhodnutí_sbírka_jihočeský kraj_12_22.pdf

• Sbírka je povolena od 1. 8. 2021 na dobu neurčitou na území celé České republiky.

finanční příspěvek

Finanční pomoc

Podpořit můžete:
- činnost Diecézní charity České Budějovice
- Tříkrálová sbírka
- Postní almužna
- Sbírka na diecézní Charitu

CHCI PŘISPĚT

Zimbabwe

Darujte domov dětem v Zimbabwe

Dětský domov Mary Ward v zimbabwském Kwekwe je domovem 70 opuštěných dětí a sirotků. O děti se starají řádové sestry Congregatio Jesu s pomocí „maminek“, které do domova docházejí. Pro děti je třeba zajistit to nejnutnější – jídlo, oblečení, školné a pomůcky do školy.

CHCI DAROVAT DOMOV

Adopce na dálku

Zapojte se do Adopce na dálku

Zapojte se do Adopce na dálku a dejte dětem z Běloruska šanci na lepší budoucnost. Staňte se adoptivním rodičem a přispívejte vybranému dítěti na úhradu školních výdajů, kroužků, případně léků v jeho přirozeném prostředí. 

CHCI SE ZAPOJIT

 
DSCN0325

Staňte se dobrovolníkem

Po škole nebo po práci trávíme čas různě. Jednou z možností je i dobrovolnictví. Věnujte svůj volný čas jako dobrovolník pacientům v nemocnici, seniorům či dětem ze sociálně slabých rodin. Nabídněte to, co umíte.

Chci se stát dobrovolníkem

 
materiální dary

Materiální pomoc

Doporučujeme vyhledat nejbližší charitní zařízení a zeptat se jich, zda Váš dar využijí. Oblečení uvítají např. v tzv. charitních šatnících, u nábytku a dalšího vybavení domácnosti záleží na potřebách konkrétní Charity.

Více informací

Potřebujete potvrzení o daru? 

Pokud byste od nás rádi obdrželi potvrzení o daru, neváhejte nás kontaktovat.

INFORMACE PRO DÁRCE


Děkujeme, že s námi pomáháte ♥