Nový díl podcastu ChariTALK: S Janem Dvořáčkem o dluzích a chudobě
12. října 2022 Z Charity

Nový díl podcastu ChariTALK: S Janem Dvořáčkem o dluzích a chudobě

O dluzích, dluhových pastech, chudobě ale také o projektu Milostivé léto si René Kekely povídal s charitním expertem Janem Dvořáčkem z Diecézní charity Brno. Ten čtvrtým rokem na pozici koordinátora dluhové poradny a rok jako koordinátor projektu „Na cestě k zaměstnání“, který nabízí komplexní podporu v oblasti zvýšení dovedností zvyšující uplatnění na trhu práce všem zaměstnaným i nezaměstnaným lidem. 

Celý půlhodinový podcast najdete na tradičních platformách

Spotify
YouTube
Apple Podcasts 

053198_ChariTALK_1280x720_Dvoracek

ChariTALK je název podcastového pořadu, jehož vysílání zahájila Charita Česká republika 27. září, v den, který čeští a moravští biskupové v roce 2008 oficiálně vyhlásili jako Den Charity. Prvním hostem u mikrofonu byla Lucie Bílá – zpěvačka a filantropka, známá svojí dlouholetou a nezištnou charitativní prací.

V letošním jubilejním roce si Charita, jedna z největších dobročinných organizací, připomíná sto let od založení, a v rámci festivalu oslav se rozhodla vyrobit vlastní podcastový pořad, jehož prostřednictvím chce komunikovat nejen se svými zaměstnanci, dobrovolníky a dárci, ale představovat novým způsobem Charitu široké veřejnosti. Podcast ChariTALK bude zpovídat osobnosti nejen z Charity, vyprávět příběhy, vysvětlovat filantropickou práci, nabízet řešení, ale také bořit tabu u témat, jako jsou dluhové pasti, domácí péče či domácí násilí nebo téma umírání.

Veronika Kabátová

tisková mluvčí, public relations
Tel.: 703 401 260 E-mail: 8.qsRYUSZ-umSW7%WkvDRW7r