Projektový manažer

Místo výkonu: České Budějovice
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: 9/2019 či dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Diecézní charita České Budějovice hledá kandidáta na pozici projektový manažer s místem působnosti v Českých Budějovicích.

 Popis pracovní pozice:

  • průběžný monitoring projektových příležitostí, příprava nových projektů organizace a tvorba projektových záměrů
  • zpracování a podávání projektů v rámci nadací, evropských, státních, krajských, městských a jiných fondů
  • řízení projektů, projektových týmů i jejich aktivit, administrace projektů a jejich vyúčtování

Požadujeme:

  • minimálně vyšší odborné vzdělání
  • velmi dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti, příjemné vystupování
  • zkušenosti v oblasti projektů
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook; Internet)
  • samostatnost, zodpovědnost, přesnost, důslednost a pracovní nasazení
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost
  • schopnost práce v týmu
  • respektování etických hodnot charity
  • praxe v administrativě, účetnictví, ekonomice a ŘP skupiny B je výhodou

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek s možností budoucího rozšíření
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost pravidelného vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR i zahraničí
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup 9/2019 nebo dle dohody

Přihlášky zasílejte do 10. 6. 2019 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: prace@dchcb.charita.cz

Přihláška by měla obsahovat: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, motivační dopis.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás

DĚKUJEME!

Tříkrálová sbírka 2019 aktuálně

Náš výtěžek
7 499 909 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Děkujeme za vaši štědrost!
Výsledky z našeho regionu ZDE.