Pracovník asistenčních služeb cizincům

Místo výkonu: České Budějovice
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Ing. Marcela Kubešová

Diecézní charita České Budějovice hledá pracovníka pro zajištění

asistenčních služeb cizincům – tlumočení, poradenství, jednání s úřady (interkulturní pracovník)

Co budete dělat?

  • budete prostředníkem pro cizince mimo země EU při jednání na Oddělení pobytu cizinců Ministerstva vnitra ČR v Českých Budějovicích,
  • budete tlumočit do českého jazyka a pomáhat cizincům s vyplňováním formulářů,
  • budete poskytovat poradenství týkající se pobytových statusů v ČR.

Koho hledáme?

  • člověka, který se domluví rusky a česky,
  • osobu příjemného vystupování se zkušeností s jednáním s lidmi,
  • flexibilní, samostatnou osobu, která zastoupí naše stálé pracovníky v době plánovaných dovolených
    či při nárazových nepřítomnostech,
  • člověka ochotného doplnit své vzdělání a absolvovat zkoušku v oblasti pobytové problematiky.

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s cizinci s místem výkonu na Oddělení pobytu cizinců MV ČR v Českých Budějovicích
    (ve dnech pondělí, úterý, středa)
  • práci vhodnou také pro flexibilní studenty, seniory či ženy na mateřské dovolené,
  • pracovní úvazek ve výši 100–300 hodin/rok formou DPP
  • odměnu od 120 Kč/hod.
  • možnost dlouhodobé spolupráce či rozšíření úvazku.

Životopis, motivační dopis či případné dotazy k nabízené pozici zasílejte do 10. 5. 2019
na email: prace@dchcb.charita.cz.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás

DĚKUJEME!

Tříkrálová sbírka 2019 aktuálně

Náš výtěžek
7 499 909 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Děkujeme za vaši štědrost!
Výsledky z našeho regionu ZDE.