Pozvání do Budějovic a do Tábora na Den otevřených dveří 1. října 2015

Pozvání do Budějovic a do Tábora na Den otevřených dveří 1. října 2015

Ve čtvrtek 1. října pořádá Diecézní charita ČB Den charity. Od 10 do 17 hodin pro Vás bude v Č. Budějovicích připraven informační stánek Na Sadech u sochy V. Lanny (u přechodu z Lannovy třídy směrem k náměstí) a po stejnou dobu budou otevřeny pro veřejnost všechny projekty a služby Diecézní charity ČB v Českých Budějovicích a v Táboře Intervenční centrum.

Na celkové fungování, strategii do dalších let a ekonomické souvislosti Charit se můžete poptat přímo v ředitelství v Kanovnické 16. Stejně tak zde budou pro Vás otevřeny dveře Poradny pro cizince a migranty, Humanitární a rozvojové pomoci, Adopce na dálku, Tříkrálové sbírky a Komunitní práce Novohradská.  

Odpovědi na palčivé otázky kolem domácího násilí můžete očekávat v Intervenčním centru v Kanovnické 11.

Zajímá-li Vás téma žen a dívek v nouzi, či rodin, které žijí na okraji společnosti, informace k této oblasti Vám rádi řeknou v Poradně Eva v Riegrově 51.

A pokud se nepotřebujete na nic ptát, ale chcete rovnou pomoci, dveře jsou pro Vás otevřeny v Dobrovolnickém centru nedaleko nemocnice v B. Němcové 53.

V průběhu celého dne se můžete zúčastnit doprovodné hry „Na příběhy bohatá, Diecézní charita“.

Kromě toho bude probíhat Den otevřených dveří i v Táboře vdetašovaném pracovišti Intervenčního centra (adresa Vančurova 2 904, Tábor)

Přijďte. Jsme tu pro Vás!  

Text: Věrka Michalicová