V Táboře poprvé zažijí Noc venku

V Táboře poprvé zažijí Noc venku

Terénní program Tábor ve spolupráci s Městem Tábor se poprvé připojí k celorepublikovému projektu Noc venku. Cílem projektu je seznámit veřejnost s fenoménem bezdomovectví, a to zážitkovou formou. Každý návštěvník bude mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet strávit noc pod širým nebem a zjistit, jak se cítí osoba bez přístřeší v mrazivém období bez teplého a bezpečného příbytku. 

Akce začíná ve čtvrtek 23. 11. 2017 v 18 hodin na venkovním prostranství Odpočinkové zóny Komora v Táboře.

Pro ty, kteří se nebojí zažít něco nového a mají odvahu strávit noc, akce končí až dalšího dne zrána. Nocležníkům doporučujeme nezapomenout spacák, teplé mrazuvzdorné oblečení a polštářek či plyšáka.

Vstupné na akci jsou hrníčkové instantní polévky (žampionová, sýrová, brokolicová), či káva do hodnoty 50 Kč pro naše klienty, které tím nejen potěšíte ale i vykouzlíte úsměv na tváři. Vybrané potraviny budou předány osobám bez přístřeší prostřednictvím Terénního programu Tábor.

Součástí akce je doprovodný kulturní program, včetně možnosti konzultace a sdílení vlastních zkušeností a zážitků týkající se bezdomovectví s pracovníky terénního programu.

Akce se koná pod záštitou starosty města Tábora Jiřího Fišera a za podpory firem Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o., Švarc – Nábytek, AB Tábor, UNT.CZ, GRAFOLOGIE Kulhavá a Quo-ST, spol. s r.o. 

Na setkání s Vámi se těší

pracovníci Terénního programu Tábor

Související akce

Noc venku (23. 11. 2017, 18:00 — 24. 11. 2017, 07:00)