Diecézní a Městská charita České Budějovice zvou na vánoční koncert

Diecézní a Městská charita České Budějovice zvou na vánoční koncert

České Budějovice – Přijměte srdečné pozvání na Vánoční koncert Charity v Českých Budějovicích, který se uskuteční v úterý 17. prosince 2019 od 19:00 v katedrále sv. Mikuláše. Tímto koncertem by obě českobudějovické Charity chtěly především poděkovat všem lidem dobré vůle – skvělým dobrovolníkům, laskavým pracovníkům, štědrým dárcům a dalším podporovatelům charitního díla.Těšit se můžete na dětský pěvecký sbor Carmína a Žestě dvěstě – Budweiser Brass Ensemble.

Vánoční koncert Charity_pozvánka_2019

Vstupné: dobrovolné

Vánoční koncert Charity_2019_plakát

Dětský pěvecký  sbor Carmína sdružuje děti ze základních, středních a vysokých škol z Českých Budějovic a okolí ve věku od 4 do 24 let. V současné době má 7 oddělení, ve kterých pracuje více jak 250 dětí. K největším úspěchům Carmíny patří ocenění Grand Prix ze III. Mezinárodní soutěže talentů 2019 v Berlíně /Německo/, Grand Prix z XIV. Mezinárodního festivalu hudby a umění 2019  v Paříži /Francie/, 1. místo z XVII. Mezinárodního mládežnického festivalu umělecké tvořivosti “Země je náš společný domov” 2019 v Jekatěrinburgu /Rusko/, Laureát Grand Prix X. ročníku mezinárodní soutěže a festivalu umělecké kreativity 2018 v Estonsku Švédsku, Finsku a Grand Prix z Mezinárodního soutěžního festivalu Queen Choral Festival 2014 v Itálii.
Sbor pracuje pod vedením sbormistryně  Mgr. Jitky Šimkové, na klavír doprovází koncertní klavírista Sergey Perepeliatnyk.

Těšit se můžete na "předskokany" Žestě2stě a oblíbeného moderátora Luboše Voráčka z Českého rozhlasu České Budějovice

Koncert společně pořádá Diecézní charita Č. Budějovice a Městská charita Č. Budějovice pod záštitou primátora Magistrátu města České Budějovice.

Těšíme se na setkání s Vámi!


Kontakty:


Děkujeme našim partnerům:

logo magistrátosa_3