Adventní koncert pro Charitu jako poděkování

Adventní koncert pro Charitu jako poděkování

České Budějovice – Diecézní charita a Městská charita České Budějovice společně srdečně zvou na Adventní koncert pro Charitu, který se uskuteční ve středu 12. prosince 2018 od 18:30 v katedrále sv. Mikuláše. Koncert, při němž zazní Missa brevis od Jiřího Pavlici, je především poděkováním všem dárcům, zaměstnancům, dobrovolníkům a podporovatelům charitního díla. 

Adventní koncert pro Charitu 2018_pozvánka

Vstupné: dobrovolné

Adventní koncert pro Charitu

Obě českobudějovické Charity by Vás společně chtěly pozvat v předvánočním čase na Adventní koncert pro Charitu, jenž se uskuteční ve středu 12. 12. 2018 od 18:30 v katedrále sv. Mikuláše. Koncert je především poděkováním našim zaměstnancům, dobrovolníkům, dárcům a přátelům za jejich celoroční angažovanost, přízeň a podporu charitního díla. Srdečně zveme také širokou veřejnost. 

Hlavním bodem programu bude překrásná mše od Jiřího Pavlici Missa brevis, v níž dochází k pronikání prvků lidové hudby do hudebního jazyka hudby vážné. Missa brevis zazní v provedení sólistů Jihočeského divadla Kateřiny Špilauerové Hájovské (soprán) a Aleše Voráčka (tenor), podpoří je Chrámový sbor Borovany a Chrámový sboru Bohuslav z Lišova pod vedením dirigenta Karla Ochozky, za doprovodu komorního orchestru Collegium musicum Budvicenze. Večerem provází moderátor Luboš Voráček z Českého rozhlasu České Budějovice.

Těšíme se na společné setkání a nevšední zážitek!

 

Děkujeme našim partnerům:

logo magistrátOSA barevnáKontakt: