Kontaktní formulář Adopce na dálku

Vážení zájemci,

pokud byste rádi adoptovali a podporovali vybrané dítě / děti v rámci našeho projektu Adopce na dálku v Bělorusku, prosíme Vás o vyplnění následujícího formuláře. Věnujte prosím dostatek času správnému vyplnění všech potřebných údajů. Na základě odeslání formuláře Vás budeme dále kontaktovat. Děkujeme.

* koordinátorka projektu působí jako pracovnice Charity přímo v Bělorusku. Na Vaši zprávu odpoví jakmile to bude možné (nejdéle do 7 dní). Děkume za pochopení. V případě zájmu s ní můžete dle individuální domluvy komunikovat i přes aplikace WhatApp, Viber nebo Skype. V případě nejasností v přihlašovacím formuláři volejte na tel. 732 483 213.

(v případě nestandardních požadavků např. jiná korespondenční adresa, více účtů atd. napište svůj komentář)

1. Souhlasím, aby Diecézní charita České Budějovice zpracovávala ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů mé osobní a citlivé údaje, která jsem sdělil/a v tomto dotazníku, a to pro účel interní databáze projektu Adopce na dálku.
2. Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro spolupráci (v databázi bude uvedeno mé jméno, příjmení, adresa, datum narození, telefonický a e-mailový kontak) po dobu mého zájmu o Adopci na dálku. V případě přerušení či ukončení mé spolupráce s projektem Adopce na dálku budou tyto údaje uchovávány po dobu nejméně tři měsíce od mého posledního kontaktu. Dále pak budou archivovány jen pro statistické účely.
3. Souhlasím s tím, aby si Diecézní charita České Budějovice ověřila pravdivost mnou poskytovaných údajů.
4. Byl/a jsem poučen/a o tom, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat.
 

Pozn.: položky označené * jsou povinné.