Sociální pracovník v Terénním programu Tábor

Místo výkonu: Tábor
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. října
Výběrové řízení: Ano

Diecézní charita České Budějovice hledá kandidáta na pozici:

Sociální pracovník v Terénním programu Tábor.

Popis pracovní pozice:

  • poskytování odborného soc. poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé životní situaci,
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, s úřady a jinými službami osobám bez přístřeší,
  • posilování uživatelů terénního programu ve vědomí vlastní jedinečnosti a důstojnosti,
  • potravinová podpora uživatelů dle možností služby,
  • vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby.

Místo působnosti: Tábor, s nástupem dle dohody (ideálně 1. 10. 2018)

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ – odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.,
  • trestní a morální bezúhonnost,
  • flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost,
  • schopnost práce v týmu,
  • respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR),
  • ŘP skupiny B výhodou,
  • zkušenosti či zájem o problematiku osob bez přístřeší.

 Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve městě Tábor,
  • smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti,
  • možnost podílet se na vývoji služby,
  • možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka,
  • pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb,
  • možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR,
  • pravidelné týmové supervize,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • nástupní mzda od 22 000 Kč.

V přihlášce uveďte:

  • strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference,
  • motivační dopis.

Přihlášky zasílejte do 20. 9. 2018 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: sekretariat@dchcb.charita.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.