Charita se utkala se Salesiány ve fotbale

Charita se utkala se Salesiány ve fotbale

Fotbalové utkání chlapců a mužů ve věku 15 až 20 let se uskutečnilo v sobotu 12. července 2014 v Českých Budějovicích. Fotbalisté Salesiánů měli o poznání lepší techniku a zdolali fotbalisty Diecézní charity 4:1. Podívejte se na fotky...

Fotbalové utkání se uskutečnilo od 13.30 hodin na fotbalovém hřišti u základní školy Emy Destinové na sídlišti Šumava v Českých Budějovicích. Mezi sebou sehráli první zápas příznivci (klienti) Diecézní charity České Budějovice a příznivci (klienti) Salesiánského střediska mládeže – Domu dětí a mládeže České Budějovice. Výsledek byl 4:1 ve prospěch fotbalistů Salesiánského střediska mládeže. Vítěz utkání obdržel cenu v podobě vybraného symbolického vstupného od návštěvníků a následně sehrál přátelský zápas s fotbalisty občanského sdružení Nevo Dživipen z českobudějovického sídliště Máj (6:4 ve prospěch Nevo Dživipen).

Fotbalovému turnaji přihlíželo zhruba šest desítek fanoušků.

Přesné názvy fotbalových týmů:

1.      FC ROMO (Diecézní charita České Budějovice, projekt Komunitní práce Novohradská)

2.      AC BENGA (Salesiánské středisko mládeže – Dům dětí a mládeže České Budějovice)

3.      Nevo Dživipen (Občanské sdružení Nevo Dživipen, obyvatelé sídliště Máj v ČB)

Diecézní charita České Budějovice děkuje za spolupráci na fotbalovém turnaji Salesiánskému středisku mládeže – Dům dětí a mládeže České Budějovice, Mgr. Josefu Kropíkovi z Odboru školství a tělovýchovy Magistrátu města České Budějovice, Mgr. Miroslavu Poláčkovi, řediteli ZŠ Oskara Nedbala a panu Radku Húskovi, dobrovolnému rozhodčímu turnaje.

Související galerie