Pozvání do skupinové terapie pro osoby ohrožené domácím násilím

Pozvání do skupinové terapie pro osoby ohrožené domácím násilím

Od ledna 2016 bude v Č. Budějovicích zahájen nový běh skupinové terapie, vedené zkušenými psychoterapeuty Danou Bedlánovou a PhDr. Filipem Abramčukem, PhD. Skupina je bezplatná, diskrétní. Více informací v tomto článku.

Vrací se Vám vzpomínky na to, co jste prožíval/a? Máte zkušenost s ohrožením domácím násilím? Napadá, či napadal, Vás partner, rodič či dospělé dítě? Ani po odchodu od násilného partnera se necítíte dobře? Chcete více porozumět sám/a sobě, poznat příběh svého života? Chcete dostat podporu od těch, kteří zažívali podobné trápení jako Vy?

Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím, které je součástí Diecézní charity České Budějovice, otevírá od ledna 2016 nový běh skupinové terapie pro osoby ohrožené domácím násilím.

Setkávání budou 1x za 14 dnů ve čtvrtek, v čase 16 - 18 hodin, v centru Českých Budějovic. Pokud Vás nabídka skupinové terapie zaujala, kontaktujte prosím vedoucí Intervenčního centra Danu Bedlánovou, a to buď telefonicky na čísle 603 281 300, nebo napište na 03zkZ-.

Těšíme se na Vás.