Srdečně Vás zveme na Adventní koncert pro dárce, dobrovolníky a přátele Charity

Srdečně Vás zveme na Adventní koncert pro dárce, dobrovolníky a přátele Charity

V Českých Budějovicích společně připravují Diecézní a Městská charita České Budějovice malou hudební slavnost. Uskuteční se v pondělí 8. prosince 2014 v Sále Konzervatoře. Jste srdečně zváni! Bližší informace naleznete v tomto článku.

Srdečně Vás na tento koncert zveme jménem Michaely Čermákové, ředitelky Diecézní charity České Budějovice, a jménem Josefa Hese, ředitele Městské charity České Budějovice. Adventní koncert se uskuteční v pondělí 8. prosince 2014 od 18.00 hodin v Sále Konzervatoře v Č. Budějovicích (mapa zde).

Diecézní charita ČB společně s Městskou charitou ČB pořádají tuto malou hudební slavnost jako poděkování Vám - ať už jste našimi dárci, dobrovolníky, spolupracovníky, nebo příznivci a podporovatelé naší činnosti.
Velmi si Vaší podpory a spolupráce v průběhu uplynulého roku vážíme!

Na závěr dovolte ještě několik informací k samotnému koncertu:

  • Pozvání na koncert platí jak pro Vás, tak samozřejmě i pro Váš doprovod. Hudební vystoupení zajišťují studenti Konzervatoře České Budějovice pod vedením jejich profesorů. Svou účast, prosím, předem potvrďte buď telefonicky (386 353 120 nebo 731 604 408) nebo emailem na sekretariat@charitacb.cz
  • Před koncertem pro Vás bude v předsálí připraveno menší občerstvení. V předsálí si budete moci zakoupit před koncertem drobné výrobky z charitních dílen.
  • Koncert proběhne pod záštitou primátora Č. Budějovic.
  • Přijdete-li na koncert autem, nejbližší možné parkování je např. na parkovišti na Senovážném náměstí 

Bude nám velkou ctí a radostí, když se s Vámi budeme moci na koncertě setkat.

Text: Věrka Michalicová