Přihláška na Tříkrálovou sbírku - koledníci

Rádi byste se zapojili Vy nebo Vaše děti do Tříkrálové sbírky? Jste vítáni! Prosíme Vás o vyplnění přihlašovacího formuláře. Během prvních lednových dnů se Vám ozvou naši pracovníci a dohodnou s Vámi přesný čas, místo a další podrobnosti pro koledování.

Potřebujete více informací o organizaci Tříkrálové sbírky? Zde jsou přehledně seřazeny.

Souhlas rodičů (zákonného zástupce) s koledováním dětí

zúčastnil/a Tříkrálové sbírky 2015 jako koledník.

Např. chcete, aby Vám dospělý vedoucí skupinky poslal sms a Vy si dítě přijdete vyzvednout na domluvené místo; vyzvednete si dítě v kanceláři Charity na předem domluvené adrese; dítě může jít domů samo; či úplně jiným způsobem - jakým:

Souhlasím, aby Diecézní charita České Budějovice použila a zpracovávala ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, o kterém jsem byl/a informován/a, mé osobní a citlivé údaje, a to pro účel evidence osob zúčastněných v projektu Tříkrálová sbírka (v databázi může být uvedeno mé jméno, příjmení, datum narození, trvalé a přechodné bydliště, kontakt na mě).

Souhlasím s použitím fotografie mé osoby a mých dětí, které se zúčastní Tříkrálové sbírky, v novinách, na letácích, ve výroční zprávě, na webových a facebookových stránkách Diecézní charity ČB a ve zprávách pojednávajících o Tříkrálové sbírce, a to pro účel prezentace Diecézní charity ČB na veřejnosti. Fotografie se nikdy nebudou vyskytovat společně s příjmením dotyčného na fotografii. Byl/a jsem poučen/a o tom, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat.
Upřednostňuji, aby moje dítě koledovalo v této konkrétní lokalitě (není povinné)

Děkujeme Vám za vyplnění dotazníku. Opište prosím ČÍSELNÝ KÓD a zadejte ODESLAT. Je-li dotazník správně odeslán, objeví se Vám dialogové okno "Děkujeme za odeslání dotazníku".

Ochrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek. CAPTCHA